• TR
 • EN
 • Varsa Fikriniz “RotAmazon”a Bekleriz

  2014-2015 yılında, kendilerini yetiştirme konusunda oldukça önemli ve samimi gayretler sarf eden girişimciliğe meraklı, dokuz, on ve on birinci sınıf öğrencilerinden oluşan RotAmazon Kulübü, danışmanlığını Coğrafya Öğretmeni Yıldız DURU’nun yaptığı faaliyetlerine devam etmektedir.

  Rota Eğitim Kurumları’nda girişimcilikle ilgili gerek akademik düzeyde, gerekse öğrencilerin sosyal hayatlarında uygulamaya yönelik çalışmaların olması çıkış noktası olmuştur.

  Bölgemizdeki genç girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha yetkin hale getirilmesi için çalışmalar yapan RotAmazon Kulübümüz, özelde kurumumuzda, genelde ise tüm Ege Bölgesi’nde tüm öğrenci toplulukları arasında en aktif ve üretken, kendi alanında otorite sahibi ve saygın bir öğrenci kulübü olmayı hedeflemiştir.

  RotAmazon KulübüGenç Başarı Eğitim Vakfı ile ortaklaşa yaptığı çalışmalarda ürün onay belgesi ve yetki belgesini alarak ürün çalışmalarına başlamıştır. Ürün tespiti ve ürünün ortaya çıkması sağlanarak gerekli afiş ve logo çalışmasını tamamlayıp pazar arayışına girmiştir. Ürünümüz hazırlanarak satışa hazır hale getirilmiştir.

   

  RotAmazon Kulübü genç girişimcileri, okul içinde değerli idarecilerimizin ve öğretmenlerimizin yardımlarıyla kulüp faaliyetlerine devam etmektedirler.

  9 Ocak 2015

  Share this content