• TR
 • EN
 • Kadir AÇIKBAŞLAR

  Genel Müdür

  (Kurucu Temsilcisi)

  kadir.acikbaslar@rotakoleji.com

  Eğitime gönül vermiş ve bu yolda önemli hedefler belirlemiş olan Kadir AÇIKBAŞLAR, 04.11.1972 yılında İzmir’de doğdu. Öğrenim hayatına İzmir Kocatepe İlkokulunda başlayan AÇIKBAŞLAR, Ortaokul, Lise ve Üniversite öğrenimini sırasıyla, Eşrefpaşa Ortaokulu, Atatürk Tek. ve End. Mes. Lisesi ve Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu olmak üzere İzmir’de tamamladı.


  Üniversite öğrenimi sırasında çalışma hayatına başlayan ve gönül bağının olduğu Göztepe Spor Kulübünde 1997-1999 yılları arasında antrenör olarak görev aldı. Vatani görevinin ardından, 2002-2010 yılları arasında İzmir’de özel bir okulda önce Beden Eğitimi Öğretmeni ardından Müdür Yardımcısı ve Okul Müdürü olarak görev yaptı. Sahip olduğu ve kararlılıkla biriktirdiği tecrübelerini, ülkeye en iyi hizmeti verebilmek adına “Rotamız Eğitim” sloganıyla kuruluşuna önderlik ettiği Özel Rota Eğitim Kurumlarını 2011 yılında eğitim gönüllüsü dostlarıyla kurdu.

  Rota Eğitim Kurumları Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdürü olarak görev yapmakta olan Kadir AÇIKBAŞLAR ayrıca Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.